Kodėl rinktis specializuotą nuomos partnerį?

 • Didesnis rezervacijų kanalų skaičius, todėl greitesnis kliento suradimas ir didesnės pajamos;
 • Profesionali internetine svetainė su rezervacijų sistema;
 • Platesnės bendradarbiavimo su verslo klientais ir agentūromis galimybės;
 • Dirba apmokyta komanda;
 • Įdiegti kainų, rezervacijų valdymo ir kiti IT sprendimai;
 • Platesni apgyvendinimo variantai;
 • Aptarnavimas visą parą ir švenčių dienomis;
 • Turto apsauga pagal verslo atsakomybės draudimą;
 • Didesnės papildomų paslaugų pardavimo gailimybės.

Klientų klausimai ir atsakymai į juos

Mes specializuojamės privačių gyvenamųjų patalpų (butų, namų) administravimu.

Iš pateikto mūsų paslaugų aprašymo galite matyti, jog mes esame nuomos profesionalai – tinkamai paruošime butą, jį išreklamuosime, įvertinsime nuomininkus bei tvarkysime visus kitus su nuoma susijusius reikalus. Pirmas etapas –  buto paruošimas – trunka apie 40-50 val., antras etapas – nuomininko suradimas –  apie 30-40 val.  Kiti etapai – nuomininko aptarnavimas, komunalinių reikalų tvarkymas, nuomos surinkimas užima tikrai nemažai laiko. Mūsų paslaugos sukurs jums gerokai didesnę vertę nei mums sumokėti mokesčiai.      

Tam tikru aspektu, mūsų paslaugos panašios į brokerių teikiamas paslaugas: mes, kaip ir brokeriai, padedame surasti nuomininkus, bet mūsų paslaugų ratas gerokai platesnis. Mes padedame įrengti ir pilnai paruošti butą, vykdome pastovų, nuolatinį buto nuomos administravimą. Mūsų specializacija – tik būsto nuoma, daugiausia aukštesnės nuomos kainos segmente, todėl galime šį darbą atlikti profesionaliau. Mūsų patirties ir darbo dėka, pagrindinė mūsų klientų-nuomininkų dalis yra juridiniai asmenys, be to, mes turime patirtį saugiai organizuoti beveik nepertraukimą būsto nuomą priimant nuomininkus kelioms savaitėms ar keliems mėnesiems.  Esame lankstūs, todėl dėl apmokėjimo už darbą galime sutarti tiek fiksuotą mokėjimą už nuomininko suradimą, kaip tai daro NT brokeriai, tiek komisinį atlyginimą nuo faktinės sumokėtos nuomos kainos.

Nuomininko suradimas – nemažai laiko ir kaštų reikalaujantis darbas, todėl logiška, jog savininkai nori turėti kuo ilgesnius nuomos terminus. Bendradarbiaujant su mumis, jūs nepajausite, ar per metus turite vieną nuomininką, ar kelis, nes visus darbus ir visą procesą nuo kliento suradimo iki jo išsikėlimo kontroliuojame mes. Vidutinės trukmės nuomininkai paprastai moka didesnę nuomos kainą, nes tokios nuomos pasiūla rinkoje yra gerokai mažesnė. Kuo prastovos mažesnės, tuo vidutinė metinė nuomos kaina būna didesnė.   

Tikrai ne. Net atvirkščiai – rizika mažesnė: kaip ir ilgalaikės nuomos atveju, taip ir šiuo atveju imamas depozitas. Kadangi nuomos kaina mėnesiui yra didesnė, galima įsigyti papildomą civilinės atsakomybės draudimą. Nuomininkai dažniausia būna įmonių darbuotojai, neturintys vaikų ir gyvūnų, be to, jie retai būna nuomojame bute. Trumpesni terminai –  didesnė buto kontrolė, nes nuomininkai dažnai samdo mūsų valymo paslaugas. Esant poreikiui, galime įdiegti nuotolinius triukšmo matuoklius.

Tai santykinai nauja nuomos forma, vis labiau populiarėjanti Lietuvoje, kur pagrindiniai klientai yra svečiai iš užsienio. Nemažai butų turėtų būti orientuoti būtent į tokią nuomos formą, nes ilgalaikiai nuomininkai ieško šviesių, naujai įrengtų butų, su 1-2 parkavimo vietomis, liftu, nedideliais komunaliniais kaštais. Naujų modernių butų pasiūla net ir centrinėse miestų dalyse auga, todėl ilgainiui, pagrindiniu pajamų šaltiniu Senamiesčių butų savininkams taps užsienio svečiai, atvykę trumpam laikui. Esminis prioritetas jiems yra namo vieta, o kiti dalykai yra mažiau svarbūs.

Gerai organizuojama trumpalaikė nuoma turi savų privalumų ir gali būti naudinga universaliam būstui, kuris yra tinkamas tiek ilgalaikei, tiek ir kitokios trukmės nuomai:

 • Ilgalaikės perspektyvos. Lietuva yra viena perspektyviausiai augančių šalių su didėjančiu poreikiu aptarnauti turizmą. Artimiausiu metu numatoma didelė plėtra konferenciniam bei nuotolinio darbo turizmui.
 • Mažesnis turto nusidėvėjimas, nes būstas mėnesio laikotarpiu būna užimtas 50-70 proc., o svečiai didžiąją laiko dalį praleidžia apžiūrėdami miestą, lankydami restoranus, todėl retai kada gaminasi maistą patys. Būstas nuolat prižiūrimas ir valomas profesionalių valytojų bei ūkvedžių komandos.
 • Pastovus pinigų srautas. Skirtingai nuo ilgalaikės nuomos, kai patikimo ir mokaus kliento reikia laukti kelis mėnesius,pajamos iš trumpalaikės nuomos ateina pastoviai, tik skiriasi jų dydis ir priklauso nuo sezoniškumo.
 • Rezervacijų platforma Airbnb kompensuoja svečio padarytą žalą, nes tam tikslui bendrovė turi sukaupusi milijoninius rezervus, mes taip pat turime pasirašę civilinės atsakomybės draudimą.
 • Didesnė investicijų grąža lyginant su ilgalaike nuoma.

Savininkų ar ne specializuotų NT brokerių klientų paieška paprastai apsiriboja skelbimo įdėjimu įNT portalą „Aruodas“ ir asmeninėmis pažintimis. Mes naudojame ne tik pagrindinius Lietuvos NT ilgalaikės nuomos portalus, bet ir tarptautinius trumpalaikės nuomos portalus, per kuriuos gauname nemažai vidutinės trukmės klientų. Taip pat reklamuojamės socialinuose tinkluose,  bet didžiausias mūsų privalumas yra didelė juridinių asmenų klientų duomenų bazė: ambasados, universitetai, gydymo įstaigos, koncertų agentūros, tarptautinės įmonės.  

Tai priklauso nuo jūsų pageidavimo. Mes galime suteikti jums rūpimą informaciją apie nuomininką, bet jis nebūtinai gali turėti jūsų kontaktus. Kasdieniais klausimais jis kreipsis į mūsų paskirtą darbuotoją.

Gali būti ir vienas, ir kitas nuomos mokėjimo būdas, bet savininkai dažniausiai paveda mums surinkti visus mokėjimus iš nuomininkų. Pavedimus darome už einamamajį mėnesį iki kito mėnesio 15 d.  Tokiu būdu, savininkams atkrenta dalis rūpeščių, o rizika yra minimali, nes nuomos sutartis yra pasirašyta jo vardu su konkrečiu žinomu nuomininku ir mokėjimo sutrikimo atveju, mes galime būti eliminuoti iš mokėjimo grandinės.

Taip, bet kada. Mes nematome prasmės specialiomis sutarties salygomis „pririšti“ kitą pusę ir netaikome jokių paslėptų nutraukimo mokesčių, nes vienintelis tikras ilgalaikio bendradarbiavimo motyvas yra abipusė finansinė nauda.

Aptarnaujamų apartamentų skaičius pastoviai auga, šiuo metu prižiūrime daugiau nei 60 aprtamentų Lietuvoje.

Pagrindinė klaida – atmestinas požiūris į būsto paruošimą nuomai. Pakankamai dažnai susiduriame su situacija, kai šeimininkai butą iš esmės naudoja kaip savo senų baldų ar daiktų sandėlį  ir tokios būklės butui nori rasti nuomininką. Laikai keičiasi, nuomuojamų butų pasiūla auga, todėl reikia įdėti pastangų tinkamai paruošiant butą nuomai.

Buto įrengimas nuomai ir sau ne visada vienas ir tas pats. Nuomai galioja auksinė taisyklė – kiekviename miegamajame kambaryje turi būti įrengtas san. mazgas, būtina kokybiška buitinė įranga,  geriau butą įrengti be prabangių baldų, jautrių grindų ir kuo mažiau nereikalingų dūžtančių daiktų.  Nuomininkai nori jaukių ir saugių namų, o ne muziejaus. Pageidaujami dideli depozitai labai apsunkina nuomininkų paiešką.  

Dar viena klaida – per dideli lūkesčiai tiek nuomos pajamoms, tiek ir būsimam nuomininkui, taip pat nepakankama pagarba nuomininkui, kai apsilankoma bute nesusitarus, kabinėjimasis prie smulkmenų priimant butą, kas sukelia konfliktines situacijas ir priveda prie nereikalingų ir brangių teisminių ginčų.  Nereikia pamiršti, jog nuomininkų rekomendacijos ir asmeniniai kontaktai yra pakankamai vertingas naujų klientų šaltinis.